Już za 3 dni (29.04.2017, Sobota): Długi weekend majowy 2017
Już za 5 dni (01.05.2017, Poniedziałek): Święto Pracy
Już za 6 dni (02.05.2017, Wtorek): Święto Flagi
26 Kwiecień 2017 (Środa)
Imieniny:  Marzena Grzegorz Marcelina Maria

Błogosławieństwo Młodej Pary

Kochane Dzieci, pamiętajcie, że każdego dnia musicie starać się podtrzymywać płomień Waszej miłości. Róbcie wszystko, by żyć wiernie, według Przykazań Bożych i w zgodzie z własnym sumieniem. Z serca Wam błogosławię na Waszą nową drogę życia. W Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Kochane Dzieci, przyjmijcie błogosławieństwo Waszych Rodziców – niech towarzyszy Wam ono na drodze wspólnego życia. Maryja, Matka pięknej miłości, niechaj otacza Was swoją opieką. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Wszechmogący Boże, Najlepszy nasz Ojcze! Bądź uwielbiony za miłość, którą wzbudziłeś w naszych sercach. Prosimy Cię, pobłogosław nasze Dzieci, które złączyłeś w Twojej miłości. Niech będą dla świata żywym obrazem miłości Chrystusa i Kościoła. Dozwól im razem doczekać szczęśliwej starości i obdarz potomstwem, a błogosławieństwo Twoje, Boże Ojcze, Synu Boży i Duchu Święty niech zstąpi na nich i pozostanie na zawsze.

Udzielam Wam błogosławieństwa na nową drogę życia – bądźcie szczęśliwi i żyjcie w pokoju.

Drogie Dzieci, polecam Was i Waszą miłość pod opiekę Matki Boskiej i z serca Was błogosławię. W imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Jako Wasi rodzice cieszymy się, że odnaleźliście się nawzajem i odkryliście wielki skarb miłości, jaki Pan Bóg wlał w serce każdego z Was. Akceptujemy Waszą wolę i pragniemy udzielić Wam jako narzeczonym naszego błogosławieństwa.

Boże, dobry Nasz Ojcze, pobłogosław te Nasze dzieci, które złączyłeś w miłości. Niech będą dla Świata obrazem miłości Chrystusa i Kościoła. Dozwól im razem dożyć szczęśliwej starości i obdarz potomstwem, a błogosławieństwo Twoje, Boże Ojcze, Synu Boży i Duchu Święty niech im towarzyszy i pozostanie z nimi na zawsze.

Osoby, które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając:
  • błogosławieństwo od rodziców dla Młodej Pary
  • błogosławieństwo od rodziców na ślub
  • błogosławieństwo Pary Młodej przed ślubem tekst