Już za 17 dni (08.03.2018, Czwartek): Dzień Kobiet
Już za 19 dni (10.03.2018, Sobota): Dzień Mężczyzn
Już za 26 dni (17.03.2018, Sobota): Dzień św. Patryka
19 Luty 2018 (Poniedziałek)
Imieniny:  Arnold Henryk Jerzy Marcel
Życzenia

Błogosławieństwo Młodej Pary

Kochane Dzieci, pamiętajcie, że każdego dnia musicie starać się podtrzymywać płomień Waszej miłości. Róbcie wszystko, by żyć wiernie, według Przykazań Bożych i w zgodzie z własnym sumieniem. Z serca Wam błogosławię na Waszą nową drogę życia. W Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Kochane Dzieci, przyjmijcie błogosławieństwo Waszych Rodziców – niech towarzyszy Wam ono na drodze wspólnego życia. Maryja, Matka pięknej miłości, niechaj otacza Was swoją opieką. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Wszechmogący Boże, Najlepszy nasz Ojcze! Bądź uwielbiony za miłość, którą wzbudziłeś w naszych sercach. Prosimy Cię, pobłogosław nasze Dzieci, które złączyłeś w Twojej miłości. Niech będą dla świata żywym obrazem miłości Chrystusa i Kościoła. Dozwól im razem doczekać szczęśliwej starości i obdarz potomstwem, a błogosławieństwo Twoje, Boże Ojcze, Synu Boży i Duchu Święty niech zstąpi na nich i pozostanie na zawsze.

Udzielam Wam błogosławieństwa na nową drogę życia – bądźcie szczęśliwi i żyjcie w pokoju.

Drogie Dzieci, polecam Was i Waszą miłość pod opiekę Matki Boskiej i z serca Was błogosławię. W imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Jako Wasi rodzice cieszymy się, że odnaleźliście się nawzajem i odkryliście wielki skarb miłości, jaki Pan Bóg wlał w serce każdego z Was. Akceptujemy Waszą wolę i pragniemy udzielić Wam jako narzeczonym naszego błogosławieństwa.

Boże, dobry Nasz Ojcze, pobłogosław te Nasze dzieci, które złączyłeś w miłości. Niech będą dla Świata obrazem miłości Chrystusa i Kościoła. Dozwól im razem dożyć szczęśliwej starości i obdarz potomstwem, a błogosławieństwo Twoje, Boże Ojcze, Synu Boży i Duchu Święty niech im towarzyszy i pozostanie z nimi na zawsze.

Osoby, które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając:
  • błogosławieństwo od rodziców dla Młodej Pary
  • błogosławieństwo od rodziców na ślub
  • błogosławieństwo Pary Młodej przed ślubem tekst