Już za 13 dni (24.12.2017, Niedziela): Wigilia
Już za 14 dni (25.12.2017, Poniedziałek): Boże Narodzenie
Już za 20 dni (31.12.2017, Niedziela): Sylwester
11 Grudzień 2017 (Poniedziałek)
Imieniny:  Artur Damazy Stefan Waldemar
Życzenia

Gratulacje - wierszyki

Serdecznie Ci gratuluję,
ściskam i całuję.
Możesz być dumny
do samej trumny! :)

Gratuluję Ci z okazji podjęcia nowej pracy. Życzę Ci trafnych decyzji, samorealizacji i wyzwań, dzięki którym wykażesz swój potencjał.

 

Świeżo upieczonemu absolwentowi zasyłam serdeczne gratulacje i życzenia: „Oby tak dalej”!

 

Rozpoczęcie studiów to wspaniały start w dorosłe życie. Należą Ci się serdeczne gratulacje, że tak dzielnie przebrnąłeś przez egzaminacyjne trudy. Życzę Ci, żeby w dalszym ciągu nie opuszczało Cię szczęście, a udany start był zapowiedzią dalszych sukcesów.

Serdecznie gratuluję Ci tego wspaniałego osiągnięcia! Niezwykle ucieszyła mnie wiadomość o Twoim wielkim dokonaniu. Mam nadzieję, że niedługo zechcesz podzielić się wrażeniami z nami wszystkimi. Obyś długo pozostał w pełni sił i zdołał spełnić wszystkie swoje marzenia.

Przyjmij najszczersze gratulacje z okazji odniesienia tak wielkiego sukcesu, jakim jest zdobycie tytułu magistra. Zawsze w Ciebie wierzyłem i wiedziałem, że tak musi się to wszystko skończyć. Jestem z Ciebie naprawdę dumny. Chciałbym życzyć Ci również dalszych sukcesów!

Gratuluję SAM WIESZ CZEGO! :)

 

Cieszę się, że po tylu latach pracy doceniono Twój trud i poświęcenie. Gratuluję Ci awansu i życzę dalszych sukcesów zawodowych. Mam nadzieję, że nowe stanowisko pozwoli Ci w pełni wykorzystać Twoje kwalifikacje. Życzę Ci wspaniałego rozwoju zawodowego i wykorzystania możliwości, które przed Tobą otworzono.

 

Niech tytuł, który uzyskałeś, przyniesie Ci jeszcze więcej satysfakcji, zmotywuje do dalszego samorozwoju i zapewni wspaniałą przyszłość. Serdecznie gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego!

 

Przyjmij, proszę, moje najszczersze gratulacje.

 

W imieniu wszystkich uczestników pragnąłbym serdecznie pogratulować udanej organizacji imprezy. Zapewniam, że wszyscy obecni doskonale się bawili i nie mogą się doczekać kolejnych podobnych przedsięwzięć. Bardzo dziękuję za cały wysiłek włożony w zorganizowanie tego niezwykłego przyjęcia.

Z okazji obrony pracy dyplomowej
życzę Ci kolejnych sukcesów w życiu
tym zawodowym i rodzinnym,
poczucia, że wszystko idzie
we właściwym kierunku i dużo szczęścia.

Serdeczne gratulacje.

Osoby, które odwiedziły tę stronę znalazły ją szukając:
  • gratulacje z powodu awansu
  • gratulacje z okazji obrony pracy
  • gratulacje z okazji nowej pracy
  • gratulacje z okazji egzaminu
  • gratulacje z powodu zdania prawa jazdy